Zapoznaj się z ofertą kursów pierwszej pomocy

W sytuacji zagrożenia umiejętność ratowania życia wymaga sprawnej reakcji i wielokrotnie ćwiczonych wcześniej zachowań. Wykonywany przez nas w Poznaniu kurs pierwszej pomocy pomaga uczestnikom we wprawnym wyrobieniu nawyków, dzięki którym będą w stanie nieść ją skutecznie już od pierwszych sekund. Każde życie ludzkie jest ważne, dlatego przygotowaliśmy specjalny program szkoleniowy, dzięki któremu w dobrej cenie poszerzymy Państwa wiedzę oraz umiejętności z zakresu podstaw ratownictwa.

Kurs pierwszej pomocy w Poznaniu

Nasze szkolenia prowadzimy na terenie Poznania, gdzie dowiecie się Państwo wielu przydatnych informacji o przeprowadzaniu, między innymi, resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W ofercie mamy lekcje zarówno dla osób dopiero rozpoczynających naukę pierwszej pomocy, jak i dla tych, którzy już się z nią spotkali. Przeprowadzane szkolenia dzielimy na podstawowe oraz instruktorskie. Cena każdego z nich zależna jest od poziomu trudności, omawianych treści, a także czasu i ilości spotkań.

Pierwsza pomoc – kurs dla każdego

Jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania szkoleń różnego typu. Początkującym polecamy nasze lekcje ochrony zdrowia osób dorosłych (BFA-A), dzieci (BFA-CI), a także dla jednych i drugich (BFA-ACI). Każdemu, kto kiedykolwiek myślał o zawodzie ratownika proponujemy kompletne kursy przygotowujące do zawodu – IFACC (FAR-1) lub EFR (FAR-2). Na terenie Poznania organizujemy także szkolenia instruktorskie IFACC dla osób prywatnych (FAI) oraz służb BHP (FAI-BHP), wszystkie w atrakcyjnych cenach.

Nasze szkolenia – informacje

Jest wiele informacji, które do których będą Państwo mieli dostęp zapisując się na nasz kurs pierwszej pomocy – cena, zakres wiedzy, a także kompetencje szkoleniowców. Ze względu na długoletnią działalność firmy i wynikające z niej doświadczenie w branży możemy przyznać, że każda z Poznańskich lekcji jest przydatna do ratowania innych osób. Zapraszamy więc do zapoznania się z cenami, formatem oraz planem zajęć, a także do kontaktu i rejestracji.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE?

Nie zwlekaj, zapisz się lub zgłoś swoją firmę, szkołę!