W trakcie życia każdemu zdarza się otrzeć o wiele niebezpiecznych sytuacji, z których czasem potrzebny jest nawet ratunek. Z tego powodu chcielibyśmy zaproponować Państwu prosty w formie, łatwy do przyswojenia i bardzo skuteczny oraz niezmiernie przydatny kurs pierwszej pomocy w Poznaniu, przeznaczony dla każdego, kto chciałby pozyskać podstawowe umiejętności związane z ratownictwem medycznym. Ważne jest, aby każdy z nas umiał udzielić wsparcia osobie poszkodowanej i wiedział, jak się zachować w sytuacji stresowej by, w razie potrzeby, móc zatroszczyć się o czyjeś życie.

Standardy, według których uczymy

Prowadzimy szkolenia zarówno dla osób zaznajomionych z tematem, jak i dla tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z ratownictwem. Tworzony przez nasz Instytut kurs – pierwsza pomoc przedmedyczna spełnia międzynarodowe standardy, według których uczy się nie tylko w Poznaniu i Polsce, ale także na całym świecie. Udzielanie ratunku jest dziedziną, w której szkolą się obywatele wielu różnych państw. Jest zatem ważne, aby tajniki tej sztuki poznali również poznańscy dorośli i młodzież.

Międzynarodowy kurs pomocy przedmedycznej

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne podstawowe szkolenia ratownicze spełniające międzynarodowe standardy przygotowane przez dydaktyków Instytutu PAAB. Możliwe jest również ukończenie zajęć międzynarodowych organizacji – International First Aid Certification Centre (IFACC) z siedzibą w Newark (USA) oraz Emergency First Response (EFR) z siedzibą w Bristolu (UK) – a to wszystko u nas, na terenie Poznania. Prowadzony przez nas kurs udzielania pierwszej pomocy może dotyczyć dzieci lub dorosłych.

Udzielanie pierwszej pomocy

Zależy nam, aby również w Poznaniu mogli się Państwo dowiedzieć jak udzielić ratunku przed przyjazdem medyków. Przyjmujemy zgłoszenia na szkolenia zarówno grupowe, jak i indywidualne, dzięki czemu każdy znajdzie wygodne rozwiązanie dla siebie. Już dziś zapraszamy Państwa do rejestracji do swojego pierwszego kursu przedmedycznego.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE?

Nie zwlekaj, zapisz się!