Warning: Creating default object from empty value in /home/users/dzungl01/public_html/domains/paab.pl/public_html/wp-content/themes/salient/nectar/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Pierwsza pomoc dla nauczycieli EDB - PAAB

W dniach 7-8.09.2018 r. oraz 21-22.08.2018 r. Instytut PAAB  będzie realizował letnią edycję szkolenia dla nauczycieli nadającego kwalifikacje do nauczania pierwszej pomocy szkołach i placówkach oświatowych. Szkolenie będzie również re-certyfikacją szkolenia dla osób, którym ważność uprawnień dobiega końca lub zakończyła się. Szkolenie polecamy przede wszystkim osobom, które na co dzień zajmują się tematyką pierwszej pomocy w swojej szkole, np. w ramach nauczania przedmiotu “Edukacja dla bezpieczeństwa”, lub w pracy.

Szkolenie odbędzie się w naszych salach dydaktycznych w Swarzędzu. Formularz zgłoszenia oraz niezbędne dokumenty, które należy przesłać a także szczegóły dotyczące szkolenia znajdziesz TUTAJ.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31.08.2018 r.

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń –   ilość miejsc ograniczona.

 

Podstawa prawna szkolenia

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2009 r. w sprawie przygotowania nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

 

Serdecznie Zapraszamy