Warning: Creating default object from empty value in /home/users/dzungl01/public_html/domains/paab.pl/public_html/wp-content/themes/salient/nectar/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Kurs pierwsza pomoc w miejscu pracy – Poznań - PAAB

Zapraszamy serdecznie na przedostatnią w tym roku edycję kursu Pierwsza Pomoc w Miejscu Pracy. W 2022 roku planujemy jeszcze jedną edycję kursu otwartego w grudniu. Kurs z pierwszej pomocy skierowany jest do pracowników firm i instytucji. Termin realizacji kursu 09.11.2022 (środa). Kurs odbędzie się w Poznaniu – Sale dydaktyczne Instytutu PAAB przy ul. Dąbrowskiego. Kurs jest 8 godzinny, a zajęcia rozpoczynamy o godzinie 8.00 i potrwają do około godziny 15.00. Szczegóły na temat kursu znajdziesz TUTAJ. Tematyka kursu to Pierwsza Pomoc w Miejscu Pracy – Kurs Elementarny – RKO osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia, używanie AED, dodatkowa pomoc.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń z uwagi na otwartą formę. W celu zapisania się na kurs lub zgłoszenia swoich pracowników z Poznania lub Wielkopolski, możesz skorzystać z kalendarza ON LINE.

Serdecznie zapraszamy do udziału.